روسای جمهوری ایران؛ چرا همیشه یک شیعه؟ | ایران | DW | 20.04.2017

20 آوريل 2017 هیچ‌یک از هفت رئیس جمهوری ایران سنی نبوده‌اند؛ چرا که طبق قانون اساسی، فقط كه با حضور رئیس قوه قضائیه و اعضای شورای نگهبان تشكیل می​‌شود اگر چه در کابینه او پستی به سنی‌ها واگذار نشد ولی اهل سنت برای به سنی​‌ها وعده​ دخالت بیشتر در امور ی کشور و قول برآورده کردن مطالبات آنها را داد.

چرا اهل سنت نمی توانند رئیس جمهور شوند ولی می توانند رای بدهند!!!

20 آوريل 2017 البته پرسشگری بخودی خود نه گناه است و نه جرم. چون اگر من این سؤال را نپرسم حتما فرزند من و نسل های آینده می پرسند، راستی من چرا نباید در کشور و 

چرا می خواهم سنی شوم ؟ - موقع سني نيوز

14 آوريل 2010 الله در انتخابات پارلماني لبنان · آغاز راي‌گيري انتخابات رياست جمهوري ايران وقتی از ها در مورد سنی ها میپرسم علنا میگویند: سنی ها کافرند ولی برای مسئله باعث شد من به عمق فاجعه ای به نام امام زمان در میان شیعیان آشنا شوم. اگر پیامبر اسلام خاتم انبیا و پایان بخش خط نبوت است چرا اسرار داریم آنرا با 

چرا اهل سنت نمی تواند رئیس جمهور شود؟؟ - سنت آنلاین

1 آوريل 2017 البته پرسشگری بخودی خود نه گناه است و نه جرم. چون اگر من این سؤال را نپرسم حتما فرزند من و نسل های آینده می پرسند، راستی من چرا نباید در کشور و 

متن سخنان دکتر در دیدار جمعی از علما و نمایندگان اهل سنت سراسر .

11 دسامبر 2016 رییس جمهور در دیدار جمعی از علما و نمایندگان اهل سنت سراسر کشور، با بیان اینکه برنامه دولت حداکثر استفاده از قومیت ها و مذاهب برای همگرایی و تقویت وحدت کوچک و خرده فرهنگ‌ها را زیر لوای فرهنگ بلند اسلامیت و ایرانیت می دیده و همواره این اگر خدای ناکرده در یک جمعیتی یک انفجاری رخ دهد، شیعه ، سنی و مسیحی، هر 

ایران و عربستان بایکدیگر کنار آمده اند؟ چرا مصر باید در آشتی تهران .

17 آگوست 2017 به گزارش «انتخاب»؛ گمان می رود کشورهای مختلف عربی از این میانجی گری حمایت کنند طرح فتنه انگیزی بین سنی ها و شیعیان از دوره استعمار وجود داشته است که آشتی بین عربستان و ایران اگر بر مبنایی درست تحقق پیدا کند که در آن این وحدت زیر پرچم رئیس جمهور جمال عبدالناصر جامه عمل پوشانده است که یکی 

چرا اهل تسنن دست بسته نماز می خوانند! | شهر سوال

26 مارس 2013 یکی از این اختلاف برداشت ها در بحث آداب اقامه نماز و احکام مربوط به آن است. بتوانی او را بکشی، چنین خواهی کرد» ابن مسکان می‌گوید: گفتم بلی، فدایت شوم! باید مراحل اداری و قانونی را طی کنی و اگر هم نشد متوسل به رئیس میشی . نظام جمهوری اسلامی شیعیان و اهل تسنن را به یک دید می نگرد و در اثبات آن همین 

راهبرد ملی » مصاحبه اختصاصي با دکتر فؤاد معصوم رئيس جمهور عراق

4 فوریه 2017 مصاحبه اختصاصی با دکتر فؤاد معصوم رئیس جمهور عراق حتی اگر به قانون اساسی برگردیم، این قانون علیرغم برخورداری از شیعیان با نگرانی از این احتمال که اهل سنت مجدداً علیه حکومت شیعی . همچنین در خصوص مسئله اول که درباره ایران و ترکیه مقایسه کردم، یادآور می شوم کشور دیگری نیز در منطقه وجود دارد، 

جفای جمهوری اسلامی به احمد مفتی زاده | محسن کدیور

29 آوريل 2018 اینکه این عالم مجاهد مظلوم سنی بوده نه شیعه، کرد بوده نه فارس، تغییری در از اعلامیه ها و سخنرانی‌های استادش کاکه احمد و نیز مدارک شمس را سخاوتمندانه در اختیار گذاشت. اصل ۹۰: رئیس جمهوری باید شیعه اثنی عشری و ایرانی‌الاصل و تابع ایران . مفتی زاده استدلال می کند که اگر در ایران شیعیان در اکثریت هستند در 

پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان رئیس ,جمهور ,جمهوری ,شیعیان ,آوريل ,کشور ,رئیس جمهور ,آوريل 2017 ,جمهوری اسلامی ,دکتر فؤاد ,رئيس جمهور ,البته پرسشگری بخودی ,2017 البته پرسشگری منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

خبری پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان Savior of humanity کارآفرینی،طرح توجیهی تــــارنــــا بهترین سایت اخلاق نامه